Z jakiego powodu opłaci się stać się blogerką w w świecie wirtualnym ?


Czy pomimo tego zarobku warto przebywać po stronie subskrybenta ponad to wielbić ich wyczyny z boku?

Od niewielu lat znaczną popularność zyskują blogerzy w sieci. Możemy rozczłonkować ich na różne grupy blogerzy kulinarni, modowi, kosmetyczni, polityczny i inni czy też wideo blogerzy, którzy przestali pisać, a rozpoczęli mówić w krótkometrażowych filmikach najczęściej na youtubie. Jest już tyle typów tematycznych, że każdy z nas zapewniam wyszukał by swoje obszar albo jako adresat albo jako sam mówca. Są ludzie, które bardzo nabrały pewności do blogerów, ale są też tacy, którzy źle oceniają tą sferę, przyznając brak przeżyć i chęć pieniędzy na jeszcze mniej doświadczonych obserwatorach. Trudno się nie przyjąć, że blogerki modowe praktycznie wyznaczają kierunek na kolejne sezony i traktowane są przez niektórych stylistów czy projektantów jak guru zaraz za modelkami.

Jedni blogerzy czynią to dla czystej uciechy drudzy nie ukrywając robią to tylko dla finansów. Coraz częściej firmy zamiast promować się w spotach reklamowych wolą przeznaczyć swoje pieniądze właśnie dla blogerki, który rozpowszechni programy-partnerskie.info wśród zaintrygowanych czytelników. Często jest to daleko idąca ścieżka, ponieważ oprócz bloga, pisarze posługują się także innymi stronami społecznościowymi takimi ja Facebook, Instagram czy Snapchat.

Wydaje mi się, że krąg blogerek stał się trochę niedostępną strefą dla normalnych blogowiczów, którzy pragną opisywać swoje przeżycia. Teraz blogowanie łączy się tylko z finansami, a zdobywają je Ci którym udało się wybić. Jednak jest dużo blogerów, którym się udało, ale ofiarują tej pracy całe swoje życie zawodowe . takie środowisko osób na pewno wkłada w swoją pracę dużo energii oraz poświęca dużo czasu, dlatego bo jest to ich praca stała.